Search
Close this search box.

09196142538

Search
Close this search box.

طراحی بنر

طراحی بنر تهران
طراحی بنر اینستاگرام

تولید محتوا تصویری به صورت بنرهای ثابت و بنرهای متحرک موشن گرافیک در فضای مجازی به لحاظ قدرت انتقال مفاهیم بسیار مورد توجه هستند.
بنر یک تکه پارچه که حاوی پیامی برای انتقال است. این پیام می‌تواند یک پیام اطلاع رسانی مانند اعلان یک مراسم مانند انواع همایش‌ها، جلسات، سمینار و … باشد. همچنین بنر می‌تواند به منظور تبلیغ یک محصول و یا یک مکان استفاده شود. در این مقاله ما قصد صحبت درباره بنر تبلیغاتی را داریم. بنر تبلیغاتی به عنوان عامل اصلی در نمایش و معرفی یک کسب و کار به مخاطبان و به ویژه به مشتریان بالقوه است.

انواع بنر

امروزه بنر ها با اهداف مختلفی طراحی می شوند و مرسوم ترین آنها تبلیغات است ولی خوب ممکن است شما بنر های تبریک و تسلیت زیارتی مناسبتی تولد و غیره را دیده باشید اما در این مطلب بیشتر به بنر های تبلیغاتی که در سایت ها و شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرند سر و کار داریم.

خدمات وب سایت ما شامل طراحی بنر برای وب سایت ها کسب و کار ها شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام طراحی کارت ویزیت تراکت و بنر های قابل چاپ و همچنین لیبل ها می باشد.

به طور کلی هر بنری جهت هر استفاده‌ای یک سایز استاندارد دارد مثلاً در بنرهای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام از ابعاد مربع استفاده میکنند یا استوری اینستاگرام ابعاد مخصوص خود را دارد اما به هر حال انتخاب سایز بنر بنا به سلیقه مشتری انجام می شود.

تولید محتوا تصویری به صورت بنرهای ثابت و بنرهای متحرک موشن گرافیک در فضای مجازی به لحاظ قدرت انتقال مفاهیم بسیار مورد توجه هستند.
بنر یک تکه پارچه که حاوی پیامی برای انتقال است. این پیام می‌تواند یک پیام اطلاع رسانی مانند اعلان یک مراسم مانند انواع همایش‌ها، جلسات، سمینار و … باشد. همچنین بنر می‌تواند به منظور تبلیغ یک محصول و یا یک مکان استفاده شود. در این مقاله ما قصد صحبت درباره بنر تبلیغاتی را داریم. بنر تبلیغاتی به عنوان عامل اصلی در نمایش و معرفی یک کسب و کار به مخاطبان و به ویژه به مشتریان بالقوه است.

مزایای طراحی بنر

طراحی بنر برای سایتی که نوپا است و به تازگی وارد بازار فروش شده است و همچنین برای سایتی که‌ چندین و چند سال است که در یک زمینه خاص فعالیت دارد، می‌تولند مزایایی داشته باشد. با طراحی چنین بنرهایی علاوه بر این آگاهی مشتریان از یک برند افزایش پیدا می‌کند و به اصطلاح برندینگ صورت گیرد و ویژگی‌های این برند برای تمامی افراد شفاف سازی می‌شود، هزینه‌های تبلیغات هم کاهش پیدا می‌کنند و در مقابل، بازدهی تبلیغات بالا می‌رود. از این رو تبلیغات بنری را یک شیوه‌ی نوین از تبلیغات می‌دانند که می‌تواند برای مشتری و برای مؤسسات تولیدی و فروشگاهی سود آور باشد. افزون بر این موارد، شما می‌توانید میزان اثر بخشی کمپین‌های تبلیغات بنری خود را تیز با معیارهای مختلف بسنجید و در صورت لزوم نقاط ضعف بنرهای تبلیغاتی خود را برطرف کنید.

بهترین طراحی بنر

همان‌ گونه که بنر یک ابزار تبلیغاتی موثر محسوب می‌شود، اگر در سفارش طراحی آن و پیدا کردن طراح گرافیست متخصص، به اندازه کافی وسواس به خرج ندهید، بازخورد مناسبی را نخواهید گرفت و حتی می‌تواند تاثیر منفی بر روی کسب و کار شما نیز داشته باشد. اما برای طراحی بهترین بنر باید موارد زیادی را رعایت کنید تا نتیجه مطلوب شما به‌دست آید. خصوصیاتی که یک بنر ایده‌آل می تواند داشته باشد، عبارت است از:

  • طرح مخاطب‌پسند و زیبا داشته باشد.
  • محتوای آن مفاهیم اساسی و مورد نیاز را به مخاطب ارائه دهد.
  • خلاقیت در طراحی آن بکار رفته باشد و کپی نباشد.
  • از جملات مختصر و مفید در طراحی استفاده شده باشد.
  • وضوح و کیفیت بنر در حد ایده‌آل آن باشد.
  • فونت، سایز و رنگ محتوا متناسب با طرح باشد. 

تضمین کیفیت

بهترین کیفیت را در طراحی تضمین میدهیم چون بهترین را انتخاب میکنید

تحویل سریع

تحویل سریع کلیه سفارشات در کمترین زمان ممکن و بدون افت کیفیت

3 تغییر بصورت رایگان

پس از تحویل سفارش امکان تجدید نظر و 3 تغییر بصورت رایگان وجود دارد

پشتیبانی آنلاین

بصورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات هستیم

قیمت مناسب

یکی از ویژگی های ما ارائه بهترین خدمات با تعرفه بسیار مناسب میباشد

رضایت مشتریان

مفتخر هستیم تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتریان انجام خواهیم داد

ویژگی های یک بنر جذاب

استفاده از مؤثرترین اندازه‌های استاندارد برای طراحی بنر
استفاده از لوگوی شرکت‌
استفاده از دکمه فراخوان عمل (Call To Action)
ساده بودن طرح
استفاده درست از تصاویر
استفاده از رنگ‌های مناسب و جذاب
استفاده از فرمت مناسب برای فایل بنر
حجم فایل تبلیغاتی باید کم باشد
استفاده درست از دکمه‌های فراخوان عمل
ایجاد چارچوب مشخصی برای بنر
خوانا بودن متن تبلیغ
ایجاد حس فوریت بنر در کاربر
درج لینک به صفحه فرود یا لندینگ پیج

طراحی بنر تهران

اصول طراحی بنر تبلیغاتی چیست؟

رعایت نکات زیر یکی از مواردی که است شرکت ساین وب با رعایت آن ها دست به طراحی بنرهای تبلیغاتی می زند.

در این قسمت به بیان اصول طراحی بنر تبلیغاتی خواهیم پرداخت. بدین منظور رعایت اصول زیر ضروری است:

۱-کم حجم بودن بنر

با توجه به سرعت اینترنت در سراسر کشور و پهنای باند اینترنت بهتر است که از بنرهای تبلیغاتی کم حجم استفاده شود تا تمام کاربران امکان مشاهده و بررسی آن را داشته باشند.

اگر بنر شما از حجم بالایی برخوردار باشد ممکن است که بازدهی و بازدید لازم و مناسب را نداشته باشد و طراحی شما با شکست مواجه شود.

۲-طراحی بنر جذاب

همان طور که اشاره شد کاربران و مخاطبان زمان زیادی را برای مشاهده و بررسی بنرها صرف نمی کنند؛ به همین منظور  برای اینکه یک بنر بتواند در نگاه اول مخاطب را جذب کند، باید جذاب طراحی شده باشد. این جذابیت باید در کلمات، تصاویر و … خلاصه شده باشد.

۳-استفاده از رنگ های مناسب در طراحی بنر

در طراحی بنرهای تبلیغاتی همواره پیشنهاد می شود که از رنگ های مناسب و ترکیب رنگی ایده آل استفاده شود.

این رنگ ها باید به گونه ای انتخاب و استفاده شوند که پیام بنر را به درستی به مخاطبان منتقل کند؛ به همین منظور پیشنهاد می شود که در رابطه با روانشناسی رنگ ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

۴-استفاده از واژه های مناسب

کلماتی که برای طراحی بنر در نظر میگیرید و استفاده می کنید بایستی که مختصر، مفید و تاثیرگذار باشند.

طراح بایستی از کلماتی استفاده کند که بتواند مخاطب را درگیر و به عبارتی دیگر جادو کند تا با خیره شدن به کلمات و غرق شدن در آن‌ها با بنر ارتباط برقرار کند و هدف طراح یعنی جذب مخاطب و افزایش مشتری اتفاق بیفتد.

۵-استفاده از یک فریم یا قاب مشخص برای طراحی بنر

قطعا مخاطبان زمانی که بنرهای تبلیغاتی طراحی شده شما را مشاهده می کنند علاقمند هستند که این بنرهای تبلیغاتی را در فریم های مشخص مشاهده کنند.

در واقع طبق آماری که پس از بررسی‌های فراوان به دست آمده است، مخاطبان به بنرهای تبلیغاتی که دارای قاب و چارچوب مشخص هستند بیشتر جذب می‌شوند تا بنرهایی که فاقد یک قاب یا فریم مشخص هستند

۶-خوانا بودن متن

معمولا در طراحی بنرها از ۴ خط بیشتر جملات به کار برده نمی شوند.

همچنین بایستی اندازه عنوان یا تیتر با خود متن تفاوت داشته باشد. علاوه بر این سعی کنید از فونت‌های شکسته، ریز، نازک و به طور کلی فونت‌های نامتعارف استفاده نکنید.

ما تلاش میکنیم با طراحی های منحصر به فرد و با کیفیت بالا به موفقیت شما کمک کنیم ، زیرا آگاهیم موفقیت ما در گرو موفقیت شماست،

نمونه کار طراحی لوگو

تعرفه طراحی انواع بنر

بنر متحرک GIF

طراحی بنر

بنر متحرک سایت, پکیج یکتانت پکیج صباویژن 

بنر اینستاگرام

طراحی بنر

پست و استوری ثابت, استوری موشن (متحرک) 

بنر ثابت سایت

طراحی بنر

بنر اسلایدر محصولات, هدر, بنر درج در سایدبار 

کاور پست

طراحی بنر

کاور مخصوص ریلز, قالب ویدئو پست و استوری 

دانلود تعرفه طراحی انواع بنر سال 1402 بصورت PDF