Search
Close this search box.

09196142538

Search
Close this search box.

طراحی لوگو

طراحی لوگو تهران

طراحی لوگو، بخشی از فرایند برندینگ شرکت‌ها و مجموعه‌ها می باشد.بیش از 70 درصد تبلیغات در برندینگ، بر روی لوگوی کسب و کارها انجام می شود.

امروزه با توجه به افزایش اهمیت تبلیغات و بازاریابی یک لوگوی مناسب و جذاب تاثیر فراوانی در جذب مخاطبین و مشتریان بالقوه دارد. سفارش طراحی لوگو حرفه ای در سایت روفامو با کیفیت عالی و کمترین هزینه امکان پذیر است. هزینه طراحی لوگو بر اساس نوع آرم تجاری و بر طبق توافق بین طراح و کارفرما انجام می شود.

نمایش ویدیو درباره بهترین طراحی لوگو

اصطلاح «لوگو» که از لحاظ لغوی اشتباهی مصطلح است به معنای کلمه یا نمادی است که نشانه یک شرکت یا یک محصول مادی یا غیر مادی است. این اصطلاح اشتباه است، چرا که کلمه یونانی لوگوس در واقع به معنای «واژه» یا «سخن» است؛ پس میتوان گفت معادل دقیق تر این اصطلاح «نشانه واژگانی» است. لوگو معمولا از نوشته، تصویر گرافیکی یا ترکیبی از این دو تشکیل می شود. لوگو از عناصر مهم دیزاین سازمانی است، چرا که هویت بصری نهاد یا مؤسسه ای را که نشانه آن است بیان می کند. برخی اعتقاد دارند که دیزاینِ هویت سازمانی بر مبنای لوگو انجام میگیرد، اما برخی نیز آن را بیشتر در زمره جزئیات تکمیلی در دیزاین برمی شمارند و اعتقاد دارند دیزاین خوب برای هویت سازمانی باید بدون استفاده از لوگو هم قابل تشخیص باشد.

از آنجا که ساختار شرکت های بین المللی روز به روز پیچیده تر می شود، امروزه ایجاد یک سیستم یکپارچه از نشانه ها و نمادها به منظور تشخیص هویت این شرکتها ضرورت یافته است. دیزاین لوگو برای بسیاری از دیزاینرها کاری چالش برانگیز است. لوگوی خوب به سرعت درک می شود، در ذهن می ماند، با انواع رسانه ها قابل باز تولید است، و چشمگیر است. برای اینکه بدانند یک لوگو از نظر فنی قابل باز تولید است، آخرین آزمایشی که روی آن انجام می دهند این است که ببینند از دستگاه فکس چگونه بیرون می آید. معمولا میگویند اگر لوگو بعد از چندین بار فکس شدن باز هم و قابل تشخیص باشد، با هر رسانه دیگری نیز قابل بازتولید است.

لوگو چه کاربردی دارد؟

در ساده ترین حالت ممکن طراحی حرفه ای لوگو ترکیبی از تصاویر و نوشته ها است. این ترکیب برای تشخیص برندهای مختلف از هم استفاده می شوند. یک لوگوی خوب می تواند برای شرکت شما اساسی ترین نیاز باشد.

لوگو شما به مشتریان نشان می دهد که شما چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید و به چه چیزی اهمیت می دهید. اینها مسئولیت های بسیاری هستند که همه برگردن یک تصویر کوچک افتاده اند.

این مطلب را با دقت مطالعه کنید تا به بهترین روش لوگوی خود را بسازید. ما بر این اعتقادیم که خلق لوگو برند نیازمند یک دید استراتژیک و علمی است

طراحی مینیمال

مینیمال، به معنای طراحی حداقلی با بالاترین بازده بصری است که حس آرامش و اعتماد را به مخاطب القا می کند. طراحی نشان تجاری دیماز بر مبنای این استراتژی اجرا گردید.

اصول برندینگ

تحلیل رقبا و حرکت بر مبنای جوهره برند اگر در طراحی آرم اجرا شود موفقیت را چند برابر می کند و ما در طراحی نماد دیماز این مهم را رعایت نمودیم.

 

پشتوانه فکری

مهمترین موضوع در طراحی نماد برند داشتن ایده ای منحصر به فرد و  اورگانیک بودن دطراحی است.

رنگ مناسب

انتخاب رنگ مناسب از قوانینی فرا تر از علم زیبا شناختی پیروی می کند که اگر به درستی انتخاب نشود برند را دچار مخاطره می کند. رنگ این برند بر مبنای آن قوانین مهم انتخاب گردید.

انواع لوگو

لوگو ترکیبی

طراحی لوگو تهران

لوگو تصویری

طراحی لوگو تهران

لوگو نوشتاری

طراحی لوگو تهران

مدل طراحی لوگو ( نماد تصویری )

شرکت ها و مجموعه هایی که قصد دارند زمینه فعالیت یا مفاهیم برند خود را در قالب لوگو منعکس و بازگو کنند . بطور مثال یک شرکت با زمینه فعالیت بازرگانی که میتواند با استفاده از نمادهای مشخص ، حیطه فعالیت خود را بصوت کاملا شفاف در قالب لوگو بازگو کند . یا یک برند فعال در زمینه محصولات مبلمان لوکس ، میتواند با یک نماد تصویری مناسب ، هم مبلمان را نمایش داده و هم به مفهوم لوکس بودن محصولاتش اشاره کند .

فرمت لوگوتایپ ( نماد نوشتاری )

این فرم بیشتر در میان برندهایی به کار می رود که میخواهند واژه نام خود را در پروسه برندسازی تثبیت نمایند یا در معرض دید مخاطب قرارداده و از سایر بندها ایجاد تمایز نمایند . عمده کاربرد لوگوتایپ در زمینه محصولات است و بخصوص محصولاتی از قبیل برندهای مواد غذایی و خوراکی – دارویی – لوازم خانگی – لوازم ورزشی و در مجموع هر برندی که نیاز دارد نامش دیده یا معرفی شود.

قالب لوگوی ترکیبی (تلفیق لوگو و لوگوتایپ)

این مدل کامل ترین نوع لوگو میباشد ، چون هم با استفاده از نماد تصویری میتواند به حد کمال گویا باشد و هم با استفاده از لوگوتایپ میتوان مفاهیم تصویر لوگو را استحکام بخشید و به شکلی یک رابطه سنرژی گونه و هم افزایی بین لوگو و لوگو تایپ ، موجب نیل به یک نماد و سمبل یکدست و همه جانبه برای برند گردد .

این مدل تقریبا برای هر زمینه فعالیت مناسب است ، فقط باید با توجه به زمینه فعالیت و کاربرد لوگو تصمیم گیری حساب شده ای شود که نسبت ابعادی لوگو و لوگوتایپ به چه میزان باشد . بطور مثال یک برند محصولات غذایی ارگانیک ، میتواند 70 تا 80 درصد از لوگو را بصورت نوشتاری و درکنار آن ، به میزان 20 تا 30 درصد از نمادی مثل برگ ( نماد طبیعت ) در طرح خود بهره ببرد . 

فرمت لوگو تایپ ( نماد نوشتاری )

این فرم بیشتر در میان برندهایی به کار می رود که میخواهند واژه نام خود را در پروسه برندسازی تثبیت نمایند یا در معرض دید مخاطب قرارداده و از سایر بندها ایجاد تمایز نمایند . عمده کاربرد لوگو تایپ در زمینه محصولات است و بخصوص محصولاتی از قبیل برندهای مواد غذایی و خوراکی – دارویی – لوازم خانگی – لوازم ورزشی و در مجموع هر برندی که نیاز دارد نامش دیده یا معرفی شود .

خلاقانه

تاکید ما همیشه بر روی خلاقانه و تأثیرگذار بودنه که باعث شده تا مشتری بهمون اعتماد کنه...

کیفیت

تنها چیزی که میتونه باعث بشه توی بازار فعلی ما رشد کنیم و مشتریامون راضی باشن کیفیتی که ارائه میدیم هستش...

رضایت

مشتری مداری،رضایت مشتری و وفادارای مشتری مورد توجه ویژه بوده به کسب و کار ما رونق می ده....

نمونه کار طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو سال 1403

طراحی لوگو نوشتاری

( لوگو تایپ )
تومان 2/500/000
 • تحویل 20 روز کاری
 • اصلاحات : کسب رضایت
 • تعیین رنگ سازمانی
 • فرمت : vector & psd

طراحی لوگو تصویری

( لوگو تصویری)
تومان 3/500/000
 • تحویل 20 روز کاری
 • اصلاحات : کسب رضایت
 • تعیین رنگ سازمانی
 • فرمت : vector & psd

طراحی لوگو ترکیبی

( نوشتاری و تصویری )
تومان 4/500/000
 • تحویل 20 روز کاری
 • اصلاحات : کسب رضایت
 • تعیین رنگ سازمانی
 • فرمت : vector & psd

دانلود تعرفه طراحی لوگو 1402 بصورت pdf

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال اطلاعات و تعیین نوع مشاوره،کارشناسان روفامو در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره رایگان برای طراجی سایت
طراحی سایت پشتیبانی سایت طراحی لوگو ساخت انیمیشن طراحی بنر