Search
Close this search box.

09196142538

Search
Close this search box.

ساخت انیمیشن

ساخت انیمیشن
سفارش-و-ساخت-انیمیشن

انیمیشن در واقع به رویه گفته می شود که طراحان,عکاس ها و عروسک گردان ها برای به تصویر کشیدن یک داستان خیالی یا حتی واقعی از آن استفاده می کنند. در حقیقت برای خلق یک حرکت در یک سکانس در انیمیشن باید بگوییم که رشته عکس هایی که به صورت تصاویر متحرک در کنار هم به شکل زنجیر وار ظاهر می شوند و این روند به شکل فریم به فریم اجرا شده به طور کلی به این مجموعه انیمیشن گفته می شود. برای خلق یک اثر,داستان یا رمان در حیطه ادبیات نمایشی یا عروسک گردانی کودک و نوجوان حتی بزرگسالان نیز مورد استقبال زیادی قرار می گیرد.

دیده شدن

به طبع همین موضوع باعث ترند شدن دهان به دهان چرخیدن و باعث دیده شدن بیشتر ...

ایده های خلاقانه

تغییرات مثبت و بر روی جریان شنا کردن در حیطه کسب و کار مواج بودن در بازار عرضه و ...

داستان زیبا

راه های زیادی برای معرفی مهارت و تخصص صاحبان کسب و کار در دنیای امروز وجود دارد ...

انواع روش ساخت انیمیشن کدام است؟

 در واقع یک انیمیشن متشکل از کاراکترهای ساخته شده همانند بازیگران یک فیلم که هر کدام نقشی را ایفا می کنند بوده و ممکن است یک انیمیشن دارای یک کاراکتر یا چندین کاراکتر باشد.

روش های سنتی یکی از انواع ساخت انیمیشن هاست, روش دیگر روش کامپیوتری که با آن انیمیشن کامپیوتری نیز گفته می شود.

تعریف انیمیشن سنتی چیست ؟

انیمیشن سنتی که منظور همان تصاویر به صورت دستی طراحی شده و به شکل فریم به فریم به نمایش در می آید این تکنیک قبل از به وجود آمدن انیمیشن های کامپیوتری غالبا مورد استفاده قرار می گرفته است با آمدن سبک های جدیدی از ساخت انیمیشن به شکل کامپیوتری روشهای قدیم کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرد اما همچنان طرفداران خود را دارد.

انیمیشن کامپیوتری چیست ؟

با توجه به تعریفی که از انیمیشن می دانیم که حاوی عکس هایی است که پشت سر هم در سرعتی مشخص برای هدفی که فیلمنامه یا سناریو میباشد به حرکت درآمده و تصویری را خلق میکند این فرایند توسط کامپیوتر با تصاویر متحرک دیجیتالی به شکل دو بعدی یا سه بعدی قابل طراحی میباشد.

انواع انیمیشن

انیمیشن سنتی یا همان طراحی به وسیله دست یا شخص که به شکل تصاویری پشت سر هم در یک جسم فیزیکی مانند کاغذ کشیده شده و فریم به فریم می باشد.

1-انیمیشن دو بعدی اساس بر وکتور
2-انیمیشن سه بعدی
3-استاپ موشن
4-موشن گرافیک

با انیمیشن تبلیغاتی میتونیم کسب و‌ کارت رو در ذهن مردم همیشگی کنیم.

نمونه کار انیمیشن