Search
Close this search box.

09196142538

Search
Close this search box.

طراحی سایت شرکتی

امروزه ساخت و طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار بر خلاف چندین سال قبل کار سختی نیست.
شرکت های کوچک و بزرگ برای معرفی خود، محصولات، رزومه و خدمات خود همگی اقدام به طراحی وب سایت کرده اند.
در این بازار پر رقابت سایت مهم ترین عامل برای موفقیت بین رقبا و تبلیغ محصولات شما می باشد.

سایت دیگر تنها برای خودی نشان دادن یا پر کردن جای خالی سایت در کارت ویزیت و سربرگ های اداری نیست. یک سایت قوی قطب اصلی کسب و کار و تجارت شماست. شما به واسطه وب سایت خود میتوانید مشتریان جدید و قوی را پیدا کنید.

طراحی-سایت-شرکتی

اگر هدف شما از طراحی سایت ورود به عرصه رقابت با وبسایت ها و شرکت های رقیب که فعالیتی مشابه شما دارند است، حتما طراحی وب سایت شرکتی اختصاصی لازمه موفقیت کار شماست. در پروژه های سایت روفامو ، علاوه بر زیبایی نمای بصری و گرافیکی وبسایت در طرح های اختصاصی، نیاز و سلیقه شما در دیزاین لحاظ شده و همچنین اصول اولیه افزایش رتبه وب سایت و سئو نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته ای در نرم افزار و سایت طراحی شده پیاده سازی می‌شود. علاوه بر آن امکانات خاص مد نظر شما در سایت شرکتی با انتخاب طراحی وب سایت اختصاصی قابلیت توسعه بیشتری خواهد داشت.‎

سایت شرکتی چیست؟

سـایت شرکتی، یک سایت آنلاین است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا در دنیای مجازی دیده شوند. در حقیقت، این حوزه فعـالیتی شرکت‌ها است که مشخص می‌کند که چه ویژگی‌هایی در سایت آن‌ها طراحی شود. برای مثال، شرکتی که در حوزه فروش لوازم صنعتی فعالیت دارد، باید قالب سایت آن از نوع فروشگاهی باشد. در نظر گرفتن بخشی مستقل برای انتشار آخرین اخبار و آخرین اتفاقات در شرکت می‌تواند ساخت سایت شرکتی را تکمیل کند.
به عنوان مثالی دیگر، شـرکت‌هایی که در حوزه ساخت و ساز اماکن مسکـونی فعالیت دارند، یک بخش را باید برای رزومه کاری آن‌ها در نظر گرفت. ارائه رزومه در این دست از سایت‌ها می‌تواند به صورت ارائه محتوای متنی و یا ترکیبی از محتوای متنی و تصویری باشد.
طبق تحقیقاتی که انجام شده است، سایت شما باید براساس نیاز مشتریان ساخته شود. به همین خاطر نمی‌توان یک نوع سـایت را مثال زد که برای همه شرکت‌های فعال مناسب باشد.

چرا به ساخت سایت شرکتی نیاز داریم؟

سایت لازمه ی هر کسب و کاری برای معرفی برند وهمچنین یکی از مهمترین المان ها ادامه مسیر بیزینس شماست ، این پل ارتباطی بین شما و سایر رقیبان ، همکاران و مشتریان شماست ، پس نباید از آن غافل شد در این مجموعه با توجه به تمامی نیازی هایی که در یک وب سایت وجود دارد میتوان شخصی سازی طراحی سایت شرکتی را با توجه به نیاز خاص شما طراحی کرد و توسعه داد. اگر قصد طراحی وب سایت شرکتی با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان با کارشناس سایت بهره مند شوید.
برای اهداف گوناگونی طراحی و راه اندازی می شوند، که می توان مواردی از جمله :
بروزرسانی کاتالوگ، ایجاد سایت با ارائه سرویس هایی که همیشه در دسترس هستند.
همچنین سیستم های پشتیبانی و خدمت رسانی را نام برد.

امکانات طراحی سایت شرکتی

یک شرکت هزینه ای را برای ساخت سایت می پردازد تا بتواند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارد و به کاربران معرفی کند. در نتیجه باید امکانات کاملی داشته باشد. داشتن چارت سازمانی، گالری تصاویر، خبرنامه برای شرکت، نمایش تایم لاین، امکان ایجاد سایت های چند زبانه و … از امکانات اولیه ی هر سایتی است. علاوه بر این وبسایت شخصی شرکتی باید ریسپانسیو باشد؛ یعنی در تمام نمایشگر ها به درستی نمایش داده شود. این موضوع زمانی اهمیت پیدا کرد که استفاده افراد از تلفن های همراه افزایش پیدا کرد. از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشت تولید محتواست. شرکت باید اطلاهات کافی در اختیار کاربران قرار دهد تا هم کاربران را در سایت جذب کند و هم رتبه سایت را ارتقا دهد.

معرفی برخی از امکانات و خدمات سایت شرکتی

ثبت نام آنلاین برای کاربران

گالری تصاویر شرکت

نمایش چارت سازمانی شرکت

درج خبرنامه برای اطلاعیه های شرکت

درج معرفی اعضای شرکت

نمایش سایت به زبان دیگر

درج بخش قوانین و مقررات شرکت

نمایش گواهینامه ها و مدال های شرکت

طراحی-سایت-شرکتی

اصول طراحی سایت شرکتی

سایت شما چنانچه طبق رعایت اصول سئو و با استفاده از روش های روز طراحی شود و همچنین در استفاده از کلمات کلیدی دقت شود مطمئنا جذب کاربر بالایی خواهد داشت. معمولا در اینگونه سایت‌ها بخشی مجزا به معرفی مدیران و قسمت‌های مختلف شرکت پرداخته می‌شود تا کاربران و مشتریان با اعتماد بیشتری نسبت به بودن شرکت در دنیای واقعی اقدام کنند. در سایت شرکتی باید پنل مدیریتی به گونه ای طراحی شود که به راحتی امکان بروزرسانی را برای مدیران سایت ایجاد کند.
سایت شرکتی باید کاملا با اهداف کارفرما همخوانی داشته باشد؛ حتی باید در زمینه گرافیک سایت نیز سعی شود زمینه کاری شرکت از لحاظ رنگ و استفاده از قالب‌های رسمی سایت در نظر گرفته شود تا سایت استواری لازم را داشته باشد. برخورداری از گرافیک مناسب و پرداختن به جزئیات آن در ایجاد اعتماد در مشتریان تاثیر بسزایی می تواند داشته باشد. همچنین استفاده از تکنیک رنگ و سایز فونت برای جذب مشتری و نگه داشتن او در صفحه سایت شما بسیار مهم است.

خلاق و متمایز باشید...

ما بُعد جدیدی از شما در دنیای دیجیتال می آفرینیم: ارتباط انسان با دنیای سرد مجازی و کلیک را در نظر داشته باشید. ما این ارتباط را در طراحی سایت ها، برنامه های آموزش از راه دور و یادگیری، استراتژی برندینگ، مارکتینگ هوشمند و برنامه ریزی رسانه ای و کلیه خدماتی که برای موفقیت نیاز دارید، در نظر می گیریم.

 

هزینه طراحی سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی عموما به علت نداشتن امکانات پیچیده معمولا هزینه بسیار بالایی برای طراحی ندارند، اما باید توجه داشته باشید استفاده از قالب های آماده باعث کاهش هزینه و قیمت طراحی سایت شرکتی می شود اما به طور کامل اعتبار برند شما را نابود میکند، به همین جهت طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارتان حائز اهمیت می باشد.

خدمات سایت روفامو

طراحی سایت، سئو و پشتیبانی سایت، طراحی لوگو و ساخت انیمیشن تبلیغاتی

مطالب جدید