Search
Close this search box.

09196142538

Search
Close this search box.

پشتیبانی سایت

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پیاده سازی، نیاز به پشتیبانی خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

پشتیبانی محتوایی سایت

خدمات پشتیبانی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی

زمانیکه طراحی سایت شما به پایان می رسد از این به بعد، تعهد ما شروع می شود، به جرات می توان گفت که پشتیبانی و بروزرسانی سایت به اندازه طراحی سایت مهم و ضروری است. چرا که وب سایت شما به منزله ویترین کاری شماست. روفامو، معتقد است که پایان طراحی سایت، شروع خدمات پشتیبانی بوده و برای رونق دهی به کسب و کار شما و همچنین حل مشکلات وب سایت به پشتیبانی سایت نیاز مبرمی خواهید داشت.

چرا به خدمات پشتیبانی سایت نیاز داریم؟

همانطور که از نام این عبارت مشخص است می توان آن را به عنوان یک نیروی حمایتی برای یک وب سایت قلمداد کرد. دقیقاً مانند پل معلقی که توسط ریسمان های قدرتمند، به منظور نگه داشتن پل و فراهم کردن عبور و مرور خودروها، حمایت می شود. هر لحظه اگر این پشتیبانی قطع شود بدون شک با یک سقوط آنی مواجه خواهید شد. سرمایه شما در یک وب سایت کاری و بیزینسی تنها با انجام عملیات های پشتیبانی حفظ خواهد شد. سرمایه ای که سال‌ها برای آن زحمت کشیده اید و در تلاش هستید که آن را چند برابر کنید. موجودیت، پابرجا ماندن، امکان فعالیت مستمر و کارکرد در بالاترین سطح سلامت فنی و امنیتی، همگی در خدمات پشتیبانی برای شما احیا می شود.

اهمیت پشتیبانی سایت

مسلما اگر پشتيبانی وب نباشد بعد از يک مدت وب سايت شما به خاطر باگ های زيادی از کار می افتد. از سوی ديگر مديريت وب سايت بسيار سخت خواهد شد و اکثر کاربران و مشتريانتان که از وب سايتتان بازديد ميکردند را از دست می دهيد. ما در روفامو مانند سایر همکاران مان معتقدیم که محصول بدون پشتیبانی ارزشی ندارد. تصور کنید کسی محصولی را ارائه دهید که نیاز به دادن گارانتی عملکرد نداشته باشد، و شاید در توسعه و ساخت آن کم کاری کنند. از همه مهم تر در حوزه نرم افزار و وب سایت، یک وب سایت از هزاران و یا حتی میلیون ها خط و ساعت های آنالیز دقیق تشکیل شده است، هر کارشناس نرم افزار حرفه ایی برای حل مشکل یک سایت نیاز دارد که کدها و ساختار آن را درک کند تا بتواند مشکل سایت را حل کند. بنابراین برای فهم کدهای یک وب سایت به جهت پشتیبانی نیاز به زمان است و گرنه سرعت عمل پایین و زمان پاسخ دهی و حل مشکل سایت بالا می رود.
نگهداری از وب سایت نیاز به دانش تخصصی و تجربه دارد و کاری نیست که توسط افراد غیر حرفه ایی انجام شود. از طرفی نیاز به واکنش سریع دارد. افرادی که وظیفه نگهداری وب سایت را دارند می توانند با کمک ابزارهایی بروز مشکل را سریعا دریافته و حتی پیش از بروز از آن پیشگیری کنند تا زمان کمتری سایت نا فعال و برای رفع مشکلات آن زمان کمتری صرف شود. امروز عملکرد صحیح و سریع یک وب سایت عامل بسیار مهمی برای سئو (رتبه سایت در موتورهای جستجو) و تجربه کاربر و محبوبیت یک سایت است. بنابراین عملکرد نامناسب وب سایت شما نزد کاربران تصویر منفی ایی را از یک کسب و کار ایجاد می کند. بنابراین وب سایت شما می بایست همیشه سالم و در صورت بروز مشکل سریعا رفع عیب گردد و گرنه هزینه هایی برای کسب و کار و سئوی سایت بوجود خواهد آورد.

پشتیبانی محتوایی سایت

لیست خدمات پشتیبانی سایت

*بررسی مشکلات فنی و حل آن
*بهبود روند کیفی سایت
*افزایش سرعت سایت
*بروز کردن کد های قدیمی جهت افزایش امنیت سایت
*بهره گیری از روش های جدید برای برقراری امنیت
*چک کردن تمام صفحات سایت
*در صورت وجود مشکل ، سریعا اقدام به حل آن شود

وظیفه یک پشتیبان سایت چیست؟

وظیفه یک پشتبان سایت رسیدگی و نگهداری از سایت شرکت ها و مالکین وب سایت ها می‌باشد.
این شخص لازم است در کنار مهارت رسیدگی منظم به محتوا سایت به امور فنی نیز تسلط کافی داشته باشد تا در مواقعی که وب سایت دچار خطا شد بتواند به راحتی آن را برطرف نماید.
دانش فنی شامل کدها و زبان برنامه نویسی می‌باشد که لازم است پشتبان با تسلط بر روی آن ها بتواند موانع را برطرف کند.

پشتیبانی محتوایی سایت

خدمات مشاوره تخصصی
مشاوره تا رسیدن به نتیجه

پشتیبانی محتوایی سایت

خدمات عیب یابی سایت
عیب یابی تا حل مشکلات

پشتیبانی محتوایی سایت

خدمات امنیت سایت
عیب یابی تا حل مشکلات

خدمات سرعت
بهینه سازی سرعت سایت

پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت شامل مواردی که مستقیما به طراحی سایت وابسته اند و سایت را از نظر فنی بررسی کی کند.
مواردی همچون بررسی کد های سایت و رفع باگ های احتمالی,بررسی امنیت وب سایت,بک اپ گیری مرتب از وب سایت,بررسی عملکرد کلی سایت,بروزسانی نرم افزار های سایت و … همگی شامل وظایف پشتیبان فنی وب سایت میباشد.

* لازم به ذکر است که پشتیبانی فنی همه سایت های طراحی شده توسط تیم روفامو به مدت 1 سال انجام میشود.

پشتیبانی محتوایی سایت

برای موفقیعت در دیجیتال مارکتینگ,پیاده سازی استراتژی های بازاریابی محتوایی یکی از شروط اولیه است. وب سایت شما نیازمند آن است که به طور مرتب محتوایی تازه و اصولی را در اختیار کاربران قرارا دهد.
تولید محتوای مختلف طبق برنامه,آپلود و پیاده سازی آن روی وب سایت از وظایف پشتیبان محتوایی وب سایت است.

پاسخ به سوالات احتمالی شما در پشتیبانی سایت

برای پشتیبانی سایت خود میتوانید به صورت غیر حضوری(درخواست مشاوره یا تماس تلفنی) با ما ارتباط برقرار کنید.

شنبه تا  پنجشنبه از ساعت 9 الی 12 و از ساعت 16 لی 19

بستگی به امکانات مورد نیاز شما دارد لطفا به قسمت تعرفه ها مراجعه کنید.

هزینه پشتیبانی سایت

پشتیبانی محتوایی سایت

هزینه پشتیبانی شامل تمام هزینه‌هایی است که برای دریافت پکیج خدماتی پشتیبانی سایت پرداخت می‌کنید. و هزینه آن بسته به خدماتی که ارائه می شود، قیمت‌های متفاوتی دارد. شما عزیزان می توانید بر اساس نیاز خود یکی از پلن‌های پشتیبانی سایت روفامو را انتخاب نمایید.

ما به شما کمک می کنیم، توسط نیروهای آموزش دیده، سایتی بدون مشکل، امن و قابل توسعه داشته باشید.

طراحی سایت

مطالب جدید

مطالب جدید