Search
Close this search box.

09196142538

Search
Close this search box.

هزینه طراحی سایت

بعضی طراحان وب به صورت فردی سفارش طراحی سایت انجام می‌دهند و شرکت‌ های طراحی سایت هم به صورت تیمی پروژه را پیش می‌برند و لذا پیشنهادات متفاوتی برای قیمت طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی ارائه می‌شود که موجب سوال برای مشتریان می‌شود: چرا برای صنف طراحان هزینه طراحی سایت تعریف مشخص و یکسانی وجود ندارد؟ پاسخ کوتاه اینکه: کار طراحی وب سایت بسیار کیفی است و کیفیت کار و تیم حرفه‌ای در نتیجه و هزینه موثر است. لازم به ذکر است در طراحی سایت کیفیت پشتیبانی به اندازه کیفیت انجام پروژه و حتی بیشتر اهمیت دارد و پشتیبانی خوب تنها توسط شرکت های با سابقه و تجربه کافی بدرستی ارائه می‌شود.

هزینه طراحی سایت

دلیل متفاوت بودن هزینه های طراحی سایت

احتمالا شما هم متوجه این موضوع شدید که از هرکسی قیمت میپرسید یچی میگه.
یا مثلا یه قیمت 1 میلیون هست، یکی دیگه 40 میلیون
دلیل اینهمه متفاوت بودن هزینه ها چند تا مورد هست:

امکانات سایت
نوع سایت
زمینه سایت
شرکت یا شخص
سایت اختصاصی یا وردپرس
و یسری موارد دیگه …

طراحی سایت در ایران

در ایران، هزینه طراحی سایت در شرکت‌های مختلف متفاوت است. هر شرکت بر اساس عوامل مختلف، هزینه‌‌های طراحی سایت را اعلام می‌کند. هر چند که قیمت‌های بالا لزوما به معنی کیفیت بالا نیست، اما به خاطر داشته باشید که طراحی یک سایت حرفه‌ای، اصلا ارزان نیست. چرا که استفاده از دانش و تجربه برنامه‌نویسان و طراحان حرفه‌ای، هزینه زیادی دارد.
اگر در اینترنت جستجو کنید یا آگهی‌های مختلف را ببینید، برای طراحی سایت ارقام متفاوتی (از 100 هزارتومان گرفته تا چند 10 میلیون تومان) ذکر کرده‌اند. این تفاوت قیمت‌ها، به این بستگی دارد که شما چه سایتی می‌خواهید و برای سفارش طراحی آن به سراغ چه کسی می‌روید.
هزینه طراحی سایت، قبل از هر چیز با امکانات سایت و کیفیتی که از آن انتظار دارید، ارتباط دارد. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید سایت شما به سادگی چیزی شبیه یک کارت ویزیت و تنها شامل اطلاعات شرکت، آدرس و تلفن باشد، طراحی آن، هزینه بسیار کمی دارد. اما اگر بخواهید در وب سایت خود علاوه بر این اطلاعات، محصولات و خدماتتان را نیز معرفی کنید، تعرفه طراحی سایت افزایش پیدا می‌کند.
همچنین اگر تمایل داشته باشید که از نظر گرافیکی، سایتی با رنگ بندی زیبا و اصولی داشته باشید، باید هزینه بیشتری بپردازید.
هر چند اگر سایت شما را یک فرد مبتدی و کم تجربه طراحی کند، نسبت به یک شرکت حرفه‌ای، هزینه بسیار کمتری دریافت می‌کند، اما یادتان باشد وقتی کار طراحی سایت را به متخصص آن می‌سپارید، معمولا نیازهای شما را به درستی حدس می‌زند و در نهایت یک سایت دقیق، اصولی و حرفه‌ای برایتان طراحی می‌کند

هزینه طراحی سایت دو یا چند زبانه

طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه هزینه کمی بیشتری برای شما خواهد داشت. به این دلیل که لازم است قالب یا Layout وب سایت برای زبان های دیگر مجدد طراحی گردد. حال اگر زبان دوم مورد نظر یک زبانی باشد که برخلاف زبان فارسی از چپ به راست نوشته می شود لازم است تمام Layout سایت مجددا به صورت چپ چین طراحی شود. معمولا پس از این مرحله برای زبان های سوم و چهارم و .. هزینه کمتری لازم است پرداخت کنید.

هزینه طراحی سایت

هزینه پایین در ساخت سایت تا چه حد منطقی است؟

قطعا می‌دانید که شعار “سایت رایگان” دروغی بیش نیست! به هر حال راه‌اندازی یک سایت مراحلی دارد که هرکدام هزینه مربوط به خود را دارند؛ به این ترتیب دریافت هزینه خیلی پایین و ادعای طراحی رایگان تنها ۲ معنا دارد:
۱- جذب مشتری و دریافت هزینه از طرق مختلف
۲- ارائه خدمات با کمترین کیفیت و درصد اشکال فنی بالا. البته لازم به ذکر است که شرکت‌های معتبر معمولا یک مدت زمان (مثلا ۷ روز) برای تصمیم‌گیری در اختیار مخاطب‌شان قرار می‌دهند تا شخص با اطمینان خاطر خرید کند. 

آیا مالکیت صد در صد من در تعرفه طراحی سایت تاثیر گذار است ؟

تمامی پروژه های طراحی سایت روفامو، به صورت مالکیت صد در صد به نام شخص حقوقی یا حقیقی در پنل کاربری شخص قرار خواهد گرفت و کارفرما می تواند هر زمان که اراده کرد بعد از طراحی ، سایت خود را از سرور ها بدون هیچ هزینه ای ، خارج نماید و در اختیار شرکت و یا شخص دیگری قرار دهد . همچنین تمام کلمه عبور ها و اطلاعات ورود به سایت بعد از اتمام طراحی در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت و حفظ امنیت سایت های میزبانی شده بر عهده واحد پشتیبانی روفامو خواهد بود.

بودجه طراحی سایت

نکته دیگری که که بر قیمت گذاری از طرف برخی شرکت های طراحی سایت موثر است، میزان بودجه و اهتمام کارفرما به طراحی سایت است. گاهی یک استارتاپ کوچک با هزینه ای محدود درخواست سفارش طراحی سایت میکند. گاهی نیز یک برند تجاری بزرگ برای طراحی وبسایتش هزینه زیادی را کنار میگذارد. البته لزوما هزینه بیشتر مساوی با طراحی بهتر نیست. گروه روفامو همواره حداقل هایی را برای ارائه هزینه طراحی وبسایت در نظر دارند، اما ممکن است بنا به بودجه کارفرما برخی امکانات از سایت حذف یا به آن اضافه شود تا رضایت طرفین در پروژه جلب شود.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت چقدر است؟ هزینه ساخت یک سایت چقدر است؟

اجرت طراحی سایت چقدر است؟ این پرسشی کلی است که در این صفحه از زوایای مختلف سعی کرده ایم آن را توضیح دهیم. اما محاسبه مبلغ کلی پروژه طراحی سایت وقتی ممکن می شود که ما قیمت اجزای سایت را محاسبه و جمع کنیم. معمولا هزینه کلی سایت شامل ریزهزینه هایی از این دست است :

مبلغی که بابت ثبت یک یا چند دامنه www پرداخت میکنید.

مبلغ طراحی تم گرافیکی و قالب سایت.

اگر سایتی نیازمند برنامه‌نویسی‌های خاص‌منظوره باشد هزینه برنامه‌نویسی آن کارکردها خاص هم باید لحاظ شود.

اگر از قبل لوگو نداشته باشید باید یکی برای شما طراحی شود.

ساخت عناصر گرافیکی لازم برای صفحات.

اگر سایت شما یک بخش فروشگاهی هم داشته باشد یا کلا ماهیتش فروشگاه اینترنتی باشد.

هزینه آپلود و راه‌اندازی سایت روی یک سرور و انجام تنظیمات و کانفیگ‌های سرور.

اگر بخواهید برای سایت اسلایدر خاص با اسلایدهای خاص کار شود.

اگر سایت‌تان نیازمند بنرهای گرافیکی خاص،‌ اسلایدهای هنری و .. باشد.

مبلغی که معمولا بصورت دوره‌های یکساله بابت دریافت خدمات پشتیبانی به شرکت طراح پرداخت می‌کنید.

هزینه‌ای که خود شما و درون تشکیلاتی خودتان من باب پرداخت حقوق و صرف وقت برای بروزرسانی و نگهداری سایت خرج میکنید.

مبلغی که مدیر سایت برای معرفی سایتش در فضای وب و اینترنت و گسترش تبلیغات در سایت های پربازدید و شبکه‌های اجتماعی هزینه خواهد کرد.

مبلغی که هزینه سایت دو زبانه و یا چند زبانه می‌کنید.

اگر بعد از راه‌اندازی سایت بخواهید یک تیم سئوکار استخدام کنید.

هزینه‌ای که سالانه بابت تمدید هاست و دامین و پشتیبانی پرداخت خواهد کرد.

دریافت قیمت طراحی سایت

اجازه دهید کارشناسان حرفه‌ای و متخصص ما سایت شرکت شما را طراحی کنند
زمان کمی دارید؟ کارشناسان ما حضور دارند که به شما مشاوره بدهند تا همین امروز پروژه طراحی سایت شرکت خود را شروع کنید
الان با ما تماس بگیرید:

 

مطالب جدید

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال اطلاعات و تعیین نوع مشاوره،کارشناسان روفامو در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

پس از ارسال اطلاعات و تعیین نوع مشاوره،کارشناسان روفامو در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

مطالب جدید